

Керамічна плитка Плитка Smoke Rec 29x100 Sospiro Ibero з колекції Sospiro Ibero виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Smoke Rec 29x100 Sospiro Ibero найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка Smoke Rec 29x100 Sospiro Ibero з колекції Sospiro Ibero може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Смок Рек 29x100 Соспєро Айбаро з колекції Соспєро Айбаро", на неправильно прочитаном як "Плитка Смоке Рес 29x100 Соспіро Іберо з колекції Соспіро Іберо". Виробник цієї плитки Ibero може бути помилково написаний як Ibero, Iber, Айбаро, Іберо і навіть як Шиукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 100 см |
| Вага | 23.32 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ibero |
| Серія | Sospiro Ibero |
| Колекція | Sospiro |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. / 4 шт / 23.32 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M/TM9.013 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Smoke Rec 29x100 Sospiro Ibero з колекції Sospiro Ibero