

Керамічна плитка Плитка Sincro Amarante 31.6x31.6 Poeme Aparici з колекції Poeme Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Sincro Amarante 31.6x31.6 Poeme Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3009 Оксид червоний Pantone 697. |
Плитка Sincro Amarante 31.6x31.6 Poeme Aparici з колекції Poeme Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сінкро Емарент 31.6x31.6 Поім Епарісі з колекції Поім Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка Сінсро Амаранте 31.6x31.6 Поеме Апарікі з колекції Поеме Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 18.17 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Poeme Aparici |
| Колекція | Poeme |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 10 шт / 18.17 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8430828195572 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,56,53) HEX: #873b3b RGB: 135, 59, 59 | RAL Design: 030 40 40 Spicy Red (Червона Пряність)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 697 697 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Sincro Amarante 31.6x31.6 Poeme Aparici з колекції Poeme Aparici