Плитка Salmon 33x33 Alhamar Exagres з колекції Alhamar Exagres
Exagres

Керамічна плитка Плитка Salmon 33x33 Alhamar Exagres з колекції Alhamar Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Salmon 33x33 Alhamar Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 7515. |
Плитка Salmon 33x33 Alhamar Exagres з колекції Alhamar Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Солмон 33x33 Олемар Іксегрс з колекції Олемар Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Плитка Салмон 33x33 Алхамар Ексагрес з колекції Алхамар Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 22.38 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Alhamar Exagres |
| Колекція | Alhamar |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 9 шт / 22.38 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(26,50,82) HEX: #d19669 RGB: 209, 150, 105 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(20,46,76) HEX: #c28669 RGB: 194, 134, 105 | RAL Design: 050 60 30 Medium Brown (Середньо-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,50,71) HEX: #b5795b RGB: 181, 121, 91 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Salmon 33x33 Alhamar Exagres з колекції Alhamar Exagres