Плитка Rettangolo Bianco Mat 6.5x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка Rettangolo Bianco Mat 6.5x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rettangolo Bianco Mat 6.5x60 Abita Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Rettangolo Bianco Mat 6.5x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Реттенголо Біанко Мет 6.5x60 Ебітєй Сент Егостіно з колекції Ебітєй Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Реттанголо Біанко Мат 6.5x60 Абіта Сант Агостіно з колекції Абіта Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 60 см |
| Вага | 22.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Abita Sant Agostino |
| Колекція | Abita |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 9.4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 10.5 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | Csarebm601 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Плитка Rettangolo Bianco Mat 6.5x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino