Плитка Rectangle 2.5x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Rectangle 2.5x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rectangle 2.5x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5013 Кобальтово-синій Pantone 2768. |
Плитка Rectangle 2.5x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ректенгл 2.5x15.2 Артворкс Віндсор Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Віндсор Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Рестангле 2.5x15.2 Артворкс Віндсор Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Віндсор Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 15.2 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Windsor Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Windsor Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.68 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 18 шт / 0.05 кг |
| Штук в упаковці | 21 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GWB9221 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(225,67,35) HEX: #1d2c59 RGB: 29, 44, 89 | RAL Design: 290 20 30 Ultramarine Violet (Фіолетовий Ультрамарин)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2768 2768 | |
| hsv(225,44,53) HEX: #4c5b87 RGB: 76, 91, 135 | RAL Design: 280 40 25 Indigo Navy Blue (Синя Морська Форма Індіго)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(216,63,47) HEX: #2c4b78 RGB: 44, 75, 120 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Rectangle 2.5x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style