Плитка Portland Structured 60x60 Tileworks Mineral Original Style з колекції Tileworks Mineral Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Portland Structured 60x60 Tileworks Mineral Original Style з колекції Tileworks Mineral Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Portland Structured 60x60 Tileworks Mineral Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Portland Structured 60x60 Tileworks Mineral Original Style з колекції Tileworks Mineral Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Портленд Стракчєрд 60x60 Тілеворкс Мінарел Орігінел Стйл з колекції Тілеворкс Мінарел Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Портланд Струстуред 60x60 Тілеворкс Мінерал Орігінал Стюле з колекції Тілеворкс Мінерал Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Tileworks Mineral Original Style |
| Колекція | Tileworks Mineral |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 7.8 кг |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | CS748-6060 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Portland Structured 60x60 Tileworks Mineral Original Style з колекції Tileworks Mineral Original Style