

Керамічна плитка Плитка Poble Blanco 18.5x18.5 City Saloni з колекції City Saloni виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Poble Blanco 18.5x18.5 City Saloni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.5см і довжина плитки дорівнює 18.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Poble Blanco 18.5x18.5 City Saloni з колекції City Saloni може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Побл Бленко 18.5x18.5 Сіті Солоні з колекції Сіті Солоні", на неправильно прочитаном як "Плитка Побле Бланко 18.5x18.5 Кіті Салоні з колекції Кіті Салоні". Виробник цієї плитки Saloni може бути помилково написаний як Saloni, Salon, Солоні, Салоні і навіть як Іфдщтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.5 × 18.5 см |
| Вага | 8.77 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Saloni |
| Серія | City Saloni |
| Колекція | City |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.44 м.кв. / 13 шт / 8.77 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LU66290 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Poble Blanco 18.5x18.5 City Saloni з колекції City Saloni