Плитка Piedra Ceniza 25x75 Fuerte Kerasol з колекції Fuerte Kerasol
Kerasol

Керамічна плитка Плитка Piedra Ceniza 25x75 Fuerte Kerasol з колекції Fuerte Kerasol виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Piedra Ceniza 25x75 Fuerte Kerasol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Piedra Ceniza 25x75 Fuerte Kerasol з колекції Fuerte Kerasol може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Па'єдрєй Сенізєй 25x75 Ферт Карейзол з колекції Ферт Карейзол", на неправильно прочитаном як "Плитка Піедра Кеніза 25x75 Фуерте Керасол з колекції Фуерте Керасол". Виробник цієї плитки Kerasol може бути помилково написаний як Kerasol, Карейзол, Керасол і навіть як Лукфіщд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 25.94 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Kerasol |
| Серія | Fuerte Kerasol |
| Колекція | Fuerte |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.31 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.31 м.кв. / 7 шт / 25.94 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | KR72007 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Piedra Ceniza 25x75 Fuerte Kerasol з колекції Fuerte Kerasol