Плитка Perla PW 60x60 Marsella Undefasa з колекції Marsella Undefasa
Undefasa

Керамічна плитка Плитка Perla PW 60x60 Marsella Undefasa з колекції Marsella Undefasa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Perla PW 60x60 Marsella Undefasa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Perla PW 60x60 Marsella Undefasa з колекції Marsella Undefasa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Парлєй Пу 60x60 Марселєй Юнефезєй з колекції Марселєй Юнефезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Перла Пв 60x60 Марселла Ундефаса з колекції Марселла Ундефаса". Виробник цієї плитки Undefasa може бути помилково написаний як Undefasa, Undefas, Юнефезєй, Ундефаса і навіть як Гтвуафіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Undefasa |
| Серія | Marsella Undefasa |
| Колекція | Marsella |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 30 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 905079 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Плитка Perla PW 60x60 Marsella Undefasa з колекції Marsella Undefasa