

Керамічна плитка Плитка Pav Moka 33x33 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pav Moka 33x33 Habitat Rocersa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка Pav Moka 33x33 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пев Мокєй 33x33 Хебітет Росарсєй з колекції Хебітет Росарсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Пав Мока 33x33 Хабітат Рокерса з колекції Хабітат Рокерса". Виробник цієї плитки Rocersa може бути помилково написаний як Rocersa, Rocers, Росарсєй, Рокерса і навіть як Кщсукіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Rocersa |
| Серія | Habitat Rocersa |
| Колекція | Habitat |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 9 шт / 17 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 766383 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Pav Moka 33x33 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa