

Керамічна плитка Плитка Panna 30x90 Padova Baldocer з колекції Padova Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Panna 30x90 Padova Baldocer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Panna 30x90 Padova Baldocer з колекції Padova Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пеннєй 30x90 Пейдовєй Болдосар з колекції Пейдовєй Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Панна 30x90 Падова Балдокер з колекції Падова Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 20.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Padova Baldocer |
| Колекція | Padova |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 4 шт / 20.25 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2790218 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Panna 30x90 Padova Baldocer з колекції Padova Baldocer