Плитка Negro 42.5x42.5 Napoles Kerasol з колекції Napoles Kerasol
Kerasol

Керамічна плитка Плитка Negro 42.5x42.5 Napoles Kerasol з колекції Napoles Kerasol виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Negro 42.5x42.5 Napoles Kerasol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 42.5см і довжина плитки дорівнює 42.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка Negro 42.5x42.5 Napoles Kerasol з колекції Napoles Kerasol може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Негро 42.5x42.5 Нейполс Карейзол з колекції Нейполс Карейзол", на неправильно прочитаном як "Плитка Негро 42.5x42.5 Наполес Керасол з колекції Наполес Керасол". Виробник цієї плитки Kerasol може бути помилково написаний як Kerasol, Карейзол, Керасол і навіть як Лукфіщд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 42.5 × 42.5 см |
| Вага | 24.22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Kerasol |
| Серія | Napoles Kerasol |
| Колекція | Napoles |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 6 шт / 24.22 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 5903238023962 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Negro 42.5x42.5 Napoles Kerasol з колекції Napoles Kerasol