

Керамічна плитка Плитка Natural 60x60 Vanglih Baldocer з колекції Vanglih Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Natural 60x60 Vanglih Baldocer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Natural 60x60 Vanglih Baldocer з колекції Vanglih Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нетєрел 60x60 Венглі Болдосар з колекції Венглі Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Натурал 60x60 Вангліх Балдокер з колекції Вангліх Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Vanglih Baldocer |
| Колекція | Vanglih |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 23 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 11900291 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Natural 60x60 Vanglih Baldocer з колекції Vanglih Baldocer