Плитка Mohaka 10x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Mohaka 10x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mohaka 10x30 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6018 Жовто-зелений Pantone 7490. |
Плитка Mohaka 10x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мохекєй 10x30 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Мохака 10x30 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.28 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.45 кг |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-MOH3010C |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(77,64,65) HEX: #88a63c RGB: 136, 166, 60 | RAL Design: 120 60 50 Aloe Vera Green (Зелене Алое Віра)RAL Classic: 6018 Жовто-зеленийPantone: 7490 7490 | |
| hsv(77,58,71) HEX: #97b54c RGB: 151, 181, 76 | RAL Design: 120 70 50 Clematis Green (Зелений Клематіс)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 7489 7489 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Mohaka 10x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style