

Керамічна плитка Плитка Marvel Elegant Sable 50x110 4MES з колекції Marvel Edge Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marvel Elegant Sable 50x110 4MES найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 110см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1014 Слонова кістка Pantone 434. |
Плитка Marvel Elegant Sable 50x110 4MES з колекції Marvel Edge Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марвел Ілегент Себл 50x110 4MES з колекції Марвел Іддж Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Марвел Елегант Сабле 50x110 4MES з колекції Марвел Едге Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845576088 |
| Розмір | 50 × 110 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Edge Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Marvel Elegant Sable 50x110 |
| Колекція | Marvel Edge |
| У палеті м.кв. | 66 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,65 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 4MES |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | Ні |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Marvel Elegant Sable 50x110 4MES з колекції Marvel Edge Atlas Concorde