

Керамічна плитка Плитка Marvel Cremo Delicato 30x60 Strutturato D107 з колекції Marvel Pro Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marvel Cremo Delicato 30x60 Strutturato D107 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка Marvel Cremo Delicato 30x60 Strutturato D107 з колекції Marvel Pro Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марвел Кремо Делікейто 30x60 Страттєрейто D107 з колекції Марвел Про Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Марвел Сремо Делікато 30x60 Струттурато D107 з колекції Марвел Про Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845571779 |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 24.85 кг |
| Стирання | 0 м |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Pro Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Marvel Cremo Delicato 30x60 Strutturato |
| Колекція | Marvel Pro |
| У палеті м.кв. | 50,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| Артикул виробника | D107 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















5 reviews for Плитка Marvel Cremo Delicato 30x60 Strutturato D107 з колекції Marvel Pro Atlas Concorde