

Керамічна плитка Плитка Marron Bright 1 60x120 Montecoto Ecoceramic з колекції Montecoto Ecoceramic виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marron Bright 1 60x120 Montecoto Ecoceramic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Плитка Marron Bright 1 60x120 Montecoto Ecoceramic з колекції Montecoto Ecoceramic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Маррон Брайгт 1 60x120 Мантекото Ікосаремік з колекції Мантекото Ікосаремік", на неправильно прочитаном як "Плитка Маррон Брігхт 1 60x120 Монтекото Екокераміс з колекції Монтекото Екокераміс". Виробник цієї плитки Ecoceramic може бути помилково написаний як Ecoceramic, Ікосаремік, Екокераміс і навіть як Усщсукфьшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 32.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ecoceramic |
| Серія | Montecoto Ecoceramic |
| Колекція | Montecoto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 11.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 2 шт / 32.8 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ROB12 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка Marron Bright 1 60x120 Montecoto Ecoceramic з колекції Montecoto Ecoceramic