

Керамічна плитка Плитка Marlon Natural 20x50 Marlon Vives з колекції Marlon Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marlon Natural 20x50 Marlon Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Плитка Marlon Natural 20x50 Marlon Vives з колекції Marlon Vives може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марлон Нетєрел 20x50 Марлон Вівс з колекції Марлон Вівс", на неправильно прочитаном як "Плитка Марлон Натурал 20x50 Марлон Вівес з колекції Марлон Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 50 см |
| Вага | 19.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Marlon Vives |
| Колекція | Marlon |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 10 шт / 19.7 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 754886 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(34,58,71) HEX: #b5884c RGB: 181, 136, 76 | RAL Design: 075 60 40 Funchal Yellow (Жовтий Фуншал)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(30,67,71) HEX: #b5783c RGB: 181, 120, 60 | RAL Design: 070 60 40 Grain Brown (Коричневе Зерно)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 730 730 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Marlon Natural 20x50 Marlon Vives з колекції Marlon Vives