

Керамічна плитка Плитка Marfil 60.8x60.8 Carriere Pamesa з колекції Carriere Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marfil 60.8x60.8 Carriere Pamesa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.8см і довжина плитки дорівнює 60.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Marfil 60.8x60.8 Carriere Pamesa з колекції Carriere Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марфіл 60.8x60.8 Каррір Пеймезєй з колекції Каррір Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Марфіл 60.8x60.8 Карріере Памеса з колекції Карріере Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60.8 × 60.8 см |
| Вага | 33.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Carriere Pamesa |
| Колекція | Carriere |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.85 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.85 м.кв. / 5 шт / 33.5 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 15.460.033.9387 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Marfil 60.8x60.8 Carriere Pamesa з колекції Carriere Pamesa