Плитка Kathmandu Pulido Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Плитка Kathmandu Pulido Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Kathmandu Pulido Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка Kathmandu Pulido Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Казмена П'юлідо Бпт 30x60 Нетєрел Стан Лентік Колонайял з колекції Нетєрел Стан Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Плитка Катхманду Пулідо Бпт 30x60 Натурал Стоне Лантіс Колоніал з колекції Натурал Стоне Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 24.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Natural Stone LAntic Colonial |
| Колекція | Natural Stone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Товщина | 1.2 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. / 4 шт / 24.7 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | L107000331 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Kathmandu Pulido Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial