

Керамічна плитка Плитка Irishwood 10.5x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Irishwood 10.5x80.5 Flair Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка Irishwood 10.5x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ерішууд 10.5x80.5 Флейр Нексос з колекції Флейр Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Ірішвуд 10.5x80.5 Флаір Наксос з колекції Флаір Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 80.5 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Flair Naxos |
| Колекція | Flair |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.0143 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.0143 м.кв. / 12 шт / 15 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 107351 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(160,30,59) HEX: #699687 RGB: 105, 150, 135 | RAL Design: 170 60 20 Cyprus Green (Кіпрський Зелений)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 5483 5483 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка Irishwood 10.5x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos