

Керамічна плитка Плитка Gris 30x90.2 Terre Roca з колекції Terre Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gris 30x90.2 Terre Roca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Gris 30x90.2 Terre Roca з колекції Terre Roca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гріс 30x90.2 Тарр Рокєй з колекції Тарр Рокєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Гріс 30x90.2 Терре Рока з колекції Терре Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90.2 см |
| Вага | 25.77 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Terre Roca |
| Колекція | Terre |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.35 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.35 м.кв. / 5 шт / 25.77 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 765317 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Gris 30x90.2 Terre Roca з колекції Terre Roca