Плитка Gray Flow 100x300 Slimtech Waterfall Lea Ceramiche з колекції Slimtech Waterfall Lea Ceramiche
Lea Ceramiche

Керамічна плитка Плитка Gray Flow 100x300 Slimtech Waterfall Lea Ceramiche з колекції Slimtech Waterfall Lea Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gray Flow 100x300 Slimtech Waterfall Lea Ceramiche найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Gray Flow 100x300 Slimtech Waterfall Lea Ceramiche з колекції Slimtech Waterfall Lea Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грей Флоуу 100x300 Слімтеч Отарфел Леей Сареміч з колекції Слімтеч Отарфел Леей Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка Граі Флов 100x300 Слімтеч Ватерфалл Леа Кераміче з колекції Слімтеч Ватерфалл Леа Кераміче". Виробник цієї плитки Lea Ceramiche може бути помилково написаний як Leaceramiche, Lea Ceramich, Леей Сареміч, Леа Кераміче і навіть як Дуф Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 300 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea Ceramiche |
| Серія | Slimtech Waterfall Lea Ceramiche |
| Колекція | Slimtech Waterfall |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 м.кв. |
| Товщина | 5.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 3 м.кв. / 1 шт / 34.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LSAWF10 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Gray Flow 100x300 Slimtech Waterfall Lea Ceramiche з колекції Slimtech Waterfall Lea Ceramiche