Плитка Grace Mix Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife
Kerlife

Керамічна плитка Плитка Grace Mix Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Grace Mix Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Grace Mix Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грейс Мікс Пвто П Р 45x45 Хйдролік Карліф з колекції Хйдролік Карліф", на неправильно прочитаном як "Плитка Граке Мікс Пвто П Р 45x45 Хюдрауліс Керліфе з колекції Хюдрауліс Керліфе". Виробник цієї плитки Kerlife може бути помилково написаний як Kerlife, Kerlif, Карліф, Керліфе і навіть як Лукдшау, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Kerlife |
| Серія | Hydraulic Kerlife |
| Колекція | Hydraulic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 5 шт / 20 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 5900199076181 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Grace Mix Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife