Плитка Gobi 30x60 Tileworks Sandstorm Original Style з колекції Tileworks Sandstorm Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Gobi 30x60 Tileworks Sandstorm Original Style з колекції Tileworks Sandstorm Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gobi 30x60 Tileworks Sandstorm Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Gobi 30x60 Tileworks Sandstorm Original Style з колекції Tileworks Sandstorm Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гобі 30x60 Тілеворкс Сенсторм Орігінел Стйл з колекції Тілеворкс Сенсторм Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Гобі 30x60 Тілеворкс Сандсторм Орігінал Стюле з колекції Тілеворкс Сандсторм Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Tileworks Sandstorm Original Style |
| Колекція | Tileworks Sandstorm |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 4.12 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CS1200-6030 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Gobi 30x60 Tileworks Sandstorm Original Style з колекції Tileworks Sandstorm Original Style