

Керамічна плитка Плитка Gloss Blue Navy 7.5x30 Ocean Ribesalbes з колекції Ocean Ribesalbes виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gloss Blue Navy 7.5x30 Ocean Ribesalbes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5017 Транспортний синій Pantone 2945. |
Плитка Gloss Blue Navy 7.5x30 Ocean Ribesalbes з колекції Ocean Ribesalbes може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Глос Бле Неві 7.5x30 Ошеейн Рібезолбс з колекції Ошеейн Рібезолбс", на неправильно прочитаном як "Плитка Глосс Блуе Наві 7.5x30 Океан Рібесалбес з колекції Океан Рібесалбес". Виробник цієї плитки Ribesalbes може бути помилково написаний як Ribesalbes, Рібезолбс, Рібесалбес і навіть як Кшиуіфдиуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 13.28 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ribesalbes |
| Серія | Ocean Ribesalbes |
| Колекція | Ocean |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 44 шт / 13.28 кг |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | R749NF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-блакитний |
| hsv(207,100,53) HEX: #004a87 RGB: 0, 74, 135 | RAL Design: 270 30 40 Prince Blue (Синій Принц)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 2945 2945 | |
| hsv(214,64,65) HEX: #3c6aa6 RGB: 60, 106, 166 | RAL Design: 270 50 35 Viennese Blue (Віденський Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 660 660 | |
| hsv(210,100,47) HEX: #003c78 RGB: 0, 60, 120 | RAL Design: 270 30 35 Kolibri Blue (Синій Колібрі)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 294 294 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Gloss Blue Navy 7.5x30 Ocean Ribesalbes з колекції Ocean Ribesalbes