

Керамічна плитка Плитка FS-0 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка FS-0 45x45 Francisco Segarra Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка FS-0 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фс 0 45x45 Френсіско Сегаррєй Паранєй з колекції Френсіско Сегаррєй Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Фс 0 45x45 Франкіско Сегарра Перонда з колекції Франкіско Сегарра Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Francisco Segarra Peronda |
| Колекція | Francisco Segarra |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 5 шт / 23 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 13305 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка FS-0 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda