

Керамічна плитка Плитка Fondo Nero 50x100 Ad Maiora Petracers з колекції Ad Maiora Petracers виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Fondo Nero 50x100 Ad Maiora Petracers найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Fondo Nero 50x100 Ad Maiora Petracers з колекції Ad Maiora Petracers може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фано Наро 50x100 Ед Мейорєй Петрейсарс з колекції Ед Мейорєй Петрейсарс", на неправильно прочитаном як "Плитка Фондо Неро 50x100 Ад Маіора Петракерс з колекції Ад Маіора Петракерс". Виробник цієї плитки Petracers може бути помилково написаний як Petracers, Петрейсарс, Петракерс і навіть як Зуекфсукі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Ad Maiora Petracers |
| Колекція | Ad Maiora |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.5 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.5 м.кв. / 5 шт / 19.5 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AM F100ST 05 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Fondo Nero 50x100 Ad Maiora Petracers з колекції Ad Maiora Petracers