Плитка Firma Beige 30x60.2 Elite Piemme Valentino з колекції Elite Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Плитка Firma Beige 30x60.2 Elite Piemme Valentino з колекції Elite Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Firma Beige 30x60.2 Elite Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Firma Beige 30x60.2 Elite Piemme Valentino з колекції Elite Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фєрмєй Бейдж 30x60.2 Іліт Па'ємм Волентіно з колекції Іліт Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Фірма Беіге 30x60.2 Еліте Піемме Валентіно з колекції Еліте Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60.2 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Elite Piemme Valentino |
| Колекція | Elite |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 2.5 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 9270 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Firma Beige 30x60.2 Elite Piemme Valentino з колекції Elite Piemme Valentino