

Керамічна плитка Плитка Elan 32x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Elan 32x80.5 Flair Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка Elan 32x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ілен 32x80.5 Флейр Нексос з колекції Флейр Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Елан 32x80.5 Флаір Наксос з колекції Флаір Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 80.5 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Flair Naxos |
| Колекція | Flair |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.288 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.288 м.кв. / 5 шт / 20 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 106328 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Elan 32x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos