Плитка Crepuscolo Pearl 75x75 Porcelanico Prissmacer з колекції Porcelanico Prissmacer
PRISSMACER

Керамічна плитка Плитка Crepuscolo Pearl 75x75 Porcelanico Prissmacer з колекції Porcelanico Prissmacer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Crepuscolo Pearl 75x75 Porcelanico Prissmacer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Crepuscolo Pearl 75x75 Porcelanico Prissmacer з колекції Porcelanico Prissmacer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Крепусколо Пеарл 75x75 Порселеніко Прісмейсар з колекції Порселеніко Прісмейсар", на неправильно прочитаном як "Плитка Срепусколо Пеарл 75x75 Поркеланіко Пріссмакер з колекції Поркеланіко Пріссмакер". Виробник цієї плитки PRISSMACER може бути помилково написаний як PRISSMACER, Прісмейсар, Пріссмакер і навіть як ЗКШІІЬФСУК, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 75 × 75 см |
| Вага | 46.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | PRISSMACER |
| Серія | Porcelanico Prissmacer |
| Колекція | Porcelanico |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.69 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.69 м.кв. / 4 шт / 46.6 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | W436NF9 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Crepuscolo Pearl 75x75 Porcelanico Prissmacer з колекції Porcelanico Prissmacer