

Керамічна плитка Плитка Cream 80x80 Qeshm Baldocer з колекції Qeshm Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cream 80x80 Qeshm Baldocer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Плитка Cream 80x80 Qeshm Baldocer з колекції Qeshm Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Креейм 80x80 Кешм Болдосар з колекції Кешм Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Среам 80x80 Кьешм Балдокер з колекції Кьешм Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 30.09 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Qeshm Baldocer |
| Колекція | Qeshm |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. / 2 шт / 30.09 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2464731 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Cream 80x80 Qeshm Baldocer з колекції Qeshm Baldocer