

Керамічна плитка Плитка Coverlam Nogal SR 12 mm 162x324 Irati Grespania з колекції Irati Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Coverlam Nogal SR 12 mm 162x324 Irati Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 162см і довжина плитки дорівнює 324см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка Coverlam Nogal SR 12 mm 162x324 Irati Grespania з колекції Irati Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Коварлем Ногел Ср 12 мм 162x324 Ерейті Греспенія з колекції Ерейті Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Коверлам Ногал Ср 12 мм 162x324 Іраті Греспаніа з колекції Іраті Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 162 × 324 см |
| Вага | 26.24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Irati Grespania |
| Колекція | Irati |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.32 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 165.9 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 88IR96S |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Плитка Coverlam Nogal SR 12 mm 162x324 Irati Grespania з колекції Irati Grespania