

Керамічна плитка Плитка Coverlam Gris 3.5 mm 50x100 Concrete Grespania з колекції Concrete Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Coverlam Gris 3.5 mm 50x100 Concrete Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка Coverlam Gris 3.5 mm 50x100 Concrete Grespania з колекції Concrete Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Коварлем Гріс 3.5 мм 50x100 Канкрет Греспенія з колекції Канкрет Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Коверлам Гріс 3.5 мм 50x100 Консрете Греспаніа з колекції Консрете Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 22.14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Concrete Grespania |
| Колекція | Concrete |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.5 м.кв. |
| Товщина | 3.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.5 м.кв. / 5 шт / 22.14 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 78CO-34 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Coverlam Gris 3.5 mm 50x100 Concrete Grespania з колекції Concrete Grespania