Плитка Cotto 25x25 Elba Goldencer з колекції Elba Goldencer
Goldencer

Керамічна плитка Плитка Cotto 25x25 Elba Goldencer з колекції Elba Goldencer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cotto 25x25 Elba Goldencer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка Cotto 25x25 Elba Goldencer з колекції Elba Goldencer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Котто 25x25 Ілбєй Гоулденсар з колекції Ілбєй Гоулденсар", на неправильно прочитаном як "Плитка Котто 25x25 Елба Голденцер з колекції Елба Голденцер". Виробник цієї плитки Goldencer може бути помилково написаний як Goldencer, Гоулденсар, Голденцер і навіть як Пщдвутсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Goldencer |
| Серія | Elba Goldencer |
| Колекція | Elba |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 16 шт / 21.5 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка Cotto 25x25 Elba Goldencer з колекції Elba Goldencer