

Керамічна плитка Плитка Copper 60x60 Rust Argenta з колекції Rust Argenta виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Copper 60x60 Rust Argenta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка Copper 60x60 Rust Argenta з колекції Rust Argenta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Коппар 60x60 Р'юст Арджентєй з колекції Р'юст Арджентєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Коппер 60x60 Руст Аргента з колекції Руст Аргента". Виробник цієї плитки Argenta може бути помилково написаний як Argenta, Argent, Арджентєй, Аргента і навіть як Фкпутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 43.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Argenta |
| Серія | Rust Argenta |
| Колекція | Rust |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 43.2 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 765986 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Copper 60x60 Rust Argenta з колекції Rust Argenta