Плитка Concrete Hexagon Light Grey 20x23 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка Concrete Hexagon Light Grey 20x23 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Concrete Hexagon Light Grey 20x23 Love Affairs Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 23см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Concrete Hexagon Light Grey 20x23 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Канкрет Хексейгон Лайгт Грей 20x23 Лов Еффейрс Оуу з колекції Лов Еффейрс Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Консрете Хексагон Лігхт Греі 20x23 Лове Аффаірс Вов з колекції Лове Аффаірс Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 23 см |
| Вага | 6.509 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Love Affairs Wow |
| Колекція | Love Affairs |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.35 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.35 м.кв. / 10 шт / 6.509 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 114684 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка Concrete Hexagon Light Grey 20x23 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow