

Керамічна плитка Плитка Ci Lappato Cobre 60x60 Leeds Keraben з колекції Leeds Keraben виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ci Lappato Cobre 60x60 Leeds Keraben найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Плитка Ci Lappato Cobre 60x60 Leeds Keraben з колекції Leeds Keraben може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сі Леппейто Кобр 60x60 Лідс Карейбен з колекції Лідс Карейбен", на неправильно прочитаном як "Плитка Кі Лаппато Кобре 60x60 Леедс Керабен з колекції Леедс Керабен". Виробник цієї плитки Keraben може бути помилково написаний як Keraben, Карейбен, Керабен і навіть як Лукфиут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24.33 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Keraben |
| Серія | Leeds Keraben |
| Колекція | Leeds |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 24.33 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | GGZ4201M |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Ci Lappato Cobre 60x60 Leeds Keraben з колекції Leeds Keraben