Плитка Camellia 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Camellia 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Camellia 10x10 La Belle Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Camellia 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кеймелія 10x10 Лєй Бел Орігінел Стйл з колекції Лєй Бел Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Камелліа 10x10 Ла Белле Орігінал Стюле з колекції Ла Белле Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | La Belle Original Style |
| Колекція | La Belle |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт / 0.18 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | KT5900 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Camellia 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style