Плитка California Blue 7.5x30 Pasadena Peronda Harmony з колекції Pasadena Peronda Harmony
Peronda Harmony

Керамічна плитка Плитка California Blue 7.5x30 Pasadena Peronda Harmony з колекції Pasadena Peronda Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка California Blue 7.5x30 Pasadena Peronda Harmony найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5001 Зелено-синій Pantone 647. |
Плитка California Blue 7.5x30 Pasadena Peronda Harmony з колекції Pasadena Peronda Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Коліфорнія Бле 7.5x30 Пезейденєй Паранєй Хармані з колекції Пезейденєй Паранєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка Каліфорніа Блуе 7.5x30 Пасадена Перонда Хармоні з колекції Пасадена Перонда Хармоні". Виробник цієї плитки Peronda Harmony може бути помилково написаний як Perondaharmony, Peronda Harmon, Паранєй Хармані, Перонда Хармоні і навіть як Зукщтвф Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Harmony |
| Серія | Pasadena Peronda Harmony |
| Колекція | Pasadena |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 22 шт / 7.8 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 21599 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(216,71,41) HEX: #1e3c69 RGB: 30, 60, 105 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(210,50,47) HEX: #3c5a78 RGB: 60, 90, 120 | RAL Design: 260 40 20 Cadet Blue (Кадетський Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(220,33,53) HEX: #5b6987 RGB: 91, 105, 135 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(220,60,29) HEX: #1e2c4a RGB: 30, 44, 74 | RAL Design: 280 20 20 Manganese Black (Чорний Марганець)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2766 2766 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка California Blue 7.5x30 Pasadena Peronda Harmony з колекції Pasadena Peronda Harmony