Плитка Burnt Sienna 40x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Burnt Sienna 40x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Burnt Sienna 40x60 Earthworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8028 Теракотовий Pantone Black 4. |
Плитка Burnt Sienna 40x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бєрнт Са'єннєй 40x60 Іарзворкс Орігінел Стйл з колекції Іарзворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Бурнт Сіенна 40x60 Еартхворкс Орігінал Стюле з колекції Еартхворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 60 см |
| Вага | 22.4 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Earthworks Original Style |
| Колекція | Earthworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 21 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | EW-BS60 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(20,75,24) HEX: #3d1f0f RGB: 61, 31, 15 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 4625 4625 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Плитка Burnt Sienna 40x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style