

Керамічна плитка Плитка Blanc 6 mm 60x120 Ardoise Rex з колекції Ardoise Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Blanc 6 mm 60x120 Ardoise Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Blanc 6 mm 60x120 Ardoise Rex з колекції Ardoise Rex може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бленк 6 мм 60x120 Ардоайз Рекс з колекції Ардоайз Рекс", на неправильно прочитаном як "Плитка Бланс 6 мм 60x120 Ардоісе Рекс з колекції Ардоісе Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.277 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | Ardoise Rex |
| Колекція | Ardoise |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.16 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2.16 м.кв. / 3 шт / 31.277 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 757828 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Blanc 6 mm 60x120 Ardoise Rex з колекції Ardoise Rex