Плитка Beige Rect 59x59 Botticino Hdc з колекції Botticino Hdc
Hdc

Керамічна плитка Плитка Beige Rect 59x59 Botticino Hdc з колекції Botticino Hdc виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige Rect 59x59 Botticino Hdc найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59см і довжина плитки дорівнює 59см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка Beige Rect 59x59 Botticino Hdc з колекції Botticino Hdc може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж Рект 59x59 Боттісіно Хдк з колекції Боттісіно Хдк", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге Рест 59x59 Боттікіно Хдс з колекції Боттікіно Хдс". Виробник цієї плитки Hdc може бути помилково написаний як Hdc, Хдк, Хдс і навіть як Рвс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59 × 59 см |
| Вага | 23.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Hdc |
| Серія | Botticino Hdc |
| Колекція | Botticino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.05 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.05 м.кв. / 3 шт / 23.8 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 202103 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Beige Rect 59x59 Botticino Hdc з колекції Botticino Hdc