Плитка Beige Antislip 43.5x43.5 Street Urbatek з колекції Street Urbatek
Urbatek

Керамічна плитка Плитка Beige Antislip 43.5x43.5 Street Urbatek з колекції Street Urbatek виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige Antislip 43.5x43.5 Street Urbatek найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 43.5см і довжина плитки дорівнює 43.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Beige Antislip 43.5x43.5 Street Urbatek з колекції Street Urbatek може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж Ентісліп 43.5x43.5 Стріт Ербейтек з колекції Стріт Ербейтек", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге Антісліп 43.5x43.5 Стреет Урбатек з колекції Стреет Урбатек". Виробник цієї плитки Urbatek може бути помилково написаний як Urbatek, Ербейтек, Урбатек і навіть як Гкифеул, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 43.5 × 43.5 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Urbatek |
| Серія | Street Urbatek |
| Колекція | STREET |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.95 м.кв. |
| Товщина | 9.8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.95 м.кв. / 5 шт / 21 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | C228600101 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Beige Antislip 43.5x43.5 Street Urbatek з колекції Street Urbatek