

Керамічна плитка Плитка Beige 40x120 Rue De Paris Keraben з колекції Rue De Paris Keraben виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige 40x120 Rue De Paris Keraben найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Beige 40x120 Rue De Paris Keraben з колекції Rue De Paris Keraben може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж 40x120 Ре Д Паріс Карейбен з колекції Ре Д Паріс Карейбен", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге 40x120 Руе Де Паріс Керабен з колекції Руе Де Паріс Керабен". Виробник цієї плитки Keraben може бути помилково написаний як Keraben, Карейбен, Керабен і навіть як Лукфиут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 28.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Keraben |
| Серія | Rue De Paris Keraben |
| Колекція | Rue De Paris |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 3 шт / 28.25 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | KUX6C001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Beige 40x120 Rue De Paris Keraben з колекції Rue De Paris Keraben