

Керамічна плитка Плитка Axi Dark Oak 15x90 R10 AS3L з колекції Axi Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Axi Dark Oak 15x90 R10 AS3L найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка Axi Dark Oak 15x90 R10 AS3L з колекції Axi Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ексі Дарк Оук 15x90 R10 AS3L з колекції Ексі Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Аксі Дарк Оак 15x90 R10 AS3L з колекції Аксі Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845510600 |
| Розмір | 15 × 90 см |
| Вага | 26.6 кг |
| Стирання | 0 м |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Axi Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Axi Dark Oak 15x90 R10 |
| Колекція | Axi |
| У палеті м.кв. | 43,74 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AS3L |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Axi Dark Oak 15x90 R10 AS3L з колекції Axi Atlas Concorde