Плитка Arctic 60x75 Splashbacks Original Style з колекції Splashbacks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Arctic 60x75 Splashbacks Original Style з колекції Splashbacks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Arctic 60x75 Splashbacks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Arctic 60x75 Splashbacks Original Style з колекції Splashbacks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Арктік 60x75 Сплешбекс Орігінел Стйл з колекції Сплешбекс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Арстіс 60x75 Сплашбаскс Орігінал Стюле з колекції Сплашбаскс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 75 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Splashbacks Original Style |
| Колекція | Splashbacks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 7.5 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-ART2406C |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Плитка Arctic 60x75 Splashbacks Original Style з колекції Splashbacks Original Style