Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA MARRON Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat
Cerlat

Керамічна плитка Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA MARRON Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA MARRON Cerlat Cracovia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.9см і довжина плитки дорівнює 49.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 404. |
Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA MARRON Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 9.9x49.2 Крейковія Маррон Сарлет Крейковія з колекції Крейковія Сарлет", на неправильно прочитаном як "Плитка 9.9x49.2 Сраковіа Маррон Керлат Сраковіа з колекції Сраковіа Керлат". Виробник цієї плитки Cerlat може бути помилково написаний як Cerlat, Сарлет, Керлат і навіть як Сукдфе, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 9.9 × 49.2 см |
| Вага | 16.05 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cerlat |
| Серія | Cracovia |
| Колекція | Cracovia Cerlat |
| У палеті м.кв. | 61.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.73 |
| Товщина | 9.2 мм |
| Пакувальна норма | 0.73м.кв.(15шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA MARRON Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat