

Керамічна плитка Плитка 99.55x99.55 WERKBUND IVORY NATURAL Land Werkbund з колекції Werkbund Land виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 99.55x99.55 WERKBUND IVORY NATURAL Land Werkbund найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 99.55см і довжина плитки дорівнює 99.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка 99.55x99.55 WERKBUND IVORY NATURAL Land Werkbund з колекції Werkbund Land може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 99.55x99.55 Варкбунд Айворі Нетєрел Ленд Варкбунд з колекції Варкбунд Ленд", на неправильно прочитаном як "Плитка 99.55x99.55 Веркбунд Іворі Натурал Ланд Веркбунд з колекції Веркбунд Ланд". Виробник цієї плитки Land може бути помилково написаний як Land, Ленд, Ланд і навіть як Дфтв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 99.55 × 99.55 см |
| Вага | 23.89 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Land |
| Серія | Werkbund |
| Колекція | Werkbund Land |
| У палеті м.кв. | 39.64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.991 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.991м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 99.55x99.55 WERKBUND IVORY NATURAL Land Werkbund з колекції Werkbund Land