

Керамічна плитка Плитка 90x90 Wistman Maple Nt//R-Wistman Oak-25931 з колекції Wistman Oak Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 90x90 Wistman Maple Nt//R-Wistman Oak-25931 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 90x90 Wistman Maple Nt//R-Wistman Oak-25931 з колекції Wistman Oak Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 90x90 Вістмен Мепл Нт//р Вістмен Оук 25931 з колекції Вістмен Оук Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 90x90 Вістман Мапле Нт//р Вістман Оак 25931 з колекції Вістман Оак Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 41.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Wistman Oak |
| Колекція | Wistman Oak Peronda |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,62 |
| Товщина | 11,5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,62м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 25931 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 90x90 Wistman Maple Nt//R-Wistman Oak-25931 з колекції Wistman Oak Peronda